"Starcie Szlifierzy" - ostatnie rozgrywki przed wielkim finałem

Starcie szlifierzy 2016 © 3M

Udostępnij:

Już 19 października odbędą się kolejne rozgrywki w ramach "Starcia Szlifierzy". Wydarzenie zorganizowane będzie w trakcie Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING 2016 w centrum targowym Expo Silesia w Sosnowcu.

"Starcie Szlifierzy" w Sosnowcu to jedno z trzech wydarzeń regionalnych, których zwieńczeniem będzie finał organizowany w lutym 2017 roku w Centrum Innowacji 3M we Wrocławiu. W trakcie październikowej rywalizacji, udział wezmą specjaliści w pięciu konkurencjach. Będą rywalizować pod okiem branżowych ekspertów, wśród których znajdą się Justyna Lenc "Welding Girl" - najsłynniejsza blogerka-spawaczka w Polsce oraz Piotr Ossowski - dyrektor sprzedaży działu materiałów ściernych w 3M. Uczestnicy zawodów będą pracować na produktach do szlifowania marek Cubitron II i Scotch-Brite.Warto dodać, że "Starci Szlifierzy" to także świetne miejsce do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów branżowych oraz szlifowania wiedzy. W trakcie wydarzenia nie zabraknie też dodatkowych atrakcji i niespodzianek.

Zwycięzcy trzech rozgrywek regionalnych będą walczyć w finale o tytuł Szlif Mistrza oraz nagrody w postaci wysokiej jakości produktów szlifierskich i wycieczkę do centrum technologicznego 3M w Europie.Źródło: Materiał organizatora

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również