Utrzymaj się w ruchu w myśl Przemysłu 4.0

© Materiały prasowe

Udostępnij:

W czasach wszechobecnego rozwoju trend nieustannej aktywności nie dotyczy już tylko dbania o ciało, czy ducha. Także każda fabryka wymaga utrzymywania jej w ciągłym ruchu. Powód jest oczywisty – zwiększanie efektywności produkcji. Kluczowe jednak wydaje się pytanie: jak zwiększać wskaźniki wydajności?

Chcąc usprawnić wszelkie procesy w zakładach produkcyjnych niezbędna jest jej ciągła modernizacja i śledzenie trendów. A ten ostatni z kolei opiera się na założeniach Przemysłu 4.0. Aby poznać najnowsze pomysły i technologie specjaliści z działów utrzymania ruchu nie mogą ominąć najważniejszego wydarzenia tej jesieni. Mowa o siódmej konferencji „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu”, która obędzie się 10-11 października w EXPO Kraków, w ramach Targów MAINTENANCE.Konferencja została podzielona na cztery bloki tematyczne:

- Efektywność służb utrzymania ruchu;

- Redukcja kosztów utrzymania ruchu;

- Predyktywne utrzymanie ruchu;

- Przemysł 4.0 / Utrzymanie ruchu 4.0.

W ramach bloku Przemysł 4.0 / Utrzymanie ruchu 4.0 poruszone zostaną istotne zagadnienia związane z koncepcją czwartej rewolucji przemysłowej. Katarzyna Majstrak, zastępca kierownika działu utrzymania ruchu w Inter Europol Piekarnia Szwajcarska S.A. opowie, jak ją wykorzystać w zarządzaniu utrzymaniem ruchu i jakie są koszty wdrożenia nowoczesnych technologii. Z wykładu Piotra Bonarskiego z Haerter Technika Wytłaczania uczestnicy dowiedzą się jak pracownicy służby utrzymania ruchu mogą dostosować się do warunków i jakie zadania stoją przed nią w Przemyśle 4.0. Z kolei Maciej Gulanowski z firmy Proresult przedstawi case study dotyczący współpracy LEAN i Przemysłu 4.0. Blok zakończy Agnieszka Bierońska z ACTEMIUM POLSKA, która zaprezentuje system rozszerzonej rzeczywistości ARIS oraz możliwości jego praktycznego wykorzystania w utrzymaniu ruchu.Uczestnicy konferencji poza ogromną dawką wiedzy i poznaniem case studies z dużych zakładów produkcyjnych będą mieli okazję sprawdzić bogatą ofertę ponad 200 wystawców. „Jesienna szkoła utrzymania ruchu” odbędzie się bowiem w ramach 9. Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – MAINTENANCE. Na jedynej takiej wystawie w Polsce spotka się ponad 3 tys. profesjonalistów. Wizyta na targach to gwarancja nie tylko zdobycia rzetelnej wiedzy i niezastąpionych zawodowych doświadczeń, ale także nawiązania nowych kontaktów biznesowych i poznania nowinek technicznych.

Rejestracja na konferencję jest dostępna na stronie internetowej targów. Uczestnicy, którzy kupią wejściówki do końca sierpnia nabędą je w niższej cenie. Ilość miejsc na konferencji jest ograniczona.

Więcej na www.mtc.krakow.pl

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również