Wydajniejsza produkcja w branży spożywczej

© Food Automation

Udostępnij:

Organizowana w dniach 17-18 marca w Ciechocinku konferencja FOOD AUTOMATION będzie okazją do wymiany doświadczeń i omówienia strategii rozwoju branży spożywczej.

Tematem przewodnim pierwszej edycji będzie cyfryzacja i optymalizacja produkcji. Pierwszego dnia uczestnicy rozmawiać będą o perspektywach rozwoju branży w Polsce oraz efektywności procesów produkcyjnych.Drugi dzień poświęcony będzie kwestiom finansowania w kontekście pozyskiwania funduszy unijnych oraz zarządzania zasobami i szkolenia kadry technicznej. Oprócz paneli dyskusyjnych goście będą mogli wziąć udział w warsztatach technicznych dla inżynierów. Konferencja organizowana jest przez firmę Siemens pod auspicjami Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej oraz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również