Targi Kielce coraz nowocześniejsze

Preview
Reklama
Reklama

Zakończyła się, dofinansowana z funduszy Programu Rozwój Polski Wschodniej, modernizacja i rozbudowa Targów Kielce. Na wystawców i odwiedzających jeden z największych ośrodków wystawienniczych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, czekają m.in. dwie nowe hale oraz Centrum Kongresowe z pięcioma salami konferencyjnymi i  wieżą widokową.

W nowym Centrum Kongresowym można organizować imprezy branżowe i konferencje, a także koncerty, wystawy czy wernisaże. Zastosowano w nim modułowy system ścian, pozwalający na dowolną aranżację przestrzeni. Największa sala kongresowa pomieści 572 osoby. Cztery mniejsze przewidziane zostały na ok. 100 gości każda.

Hala E, o powierzchni 5 355 m2, umożliwia organizację różnorodnych wydarzeń dla 4,5 tys. osób. Jest bezpośrednio połączona z 4 innymi halami wystawienniczymi. W obiekcie dostępne są również 2 mniejsze sale konferencyjne (na 60 i 25 osób). W ramach inwestycji wybudowano także halę F (o powierzchni ok. 4 753 m2.), terminale wejściowe wyposażone w elektroniczny system rejestracji wystawców i zwiedzających. Powstał parking wielopoziomowy z funkcją magazynową, zagospodarowano teren wokół pawilonów.

Reklama

Wartość projektu pn. Modernizacja i rozbudowa infrastruktury Targów Kielce jako Międzynarodowego Ośrodka Wystawienniczo-Kongresowego to ok. 184,2 mln zł, z czego ponad 62,3 mln zł to unijne dofinansowanie z Programu Rozwój Polski Wschodniej.

Reklama

źródło: Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama