Windą do sukcesu Twojej firmy!

EUROLIFT © Targi Kielce

Udostępnij:

Branża dźwigowa rośnie w siłę, co determinuje wychodzenie naprzeciw klienta i poszukiwanie nowych technologicznych rozwiązań. Targi EUROLIFT to idealna okazja do odbycia kompleksowego spotkania biznesowego oraz poznania światowych rozwiązań produkcyjnych i aktualnych trendów w branży. 

EUROLIFT to spotkanie przedstawicieli różnych dziedzin, takich jak: wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, lokalne instytucje, samorządy, szpitale, domy opieki społecznej, instytucje oświatowe oraz deweloperzy, instalatorzy i architekci.W targach swój udział zapowiedziały również firmy, które w swojej ofercie mają niestandardowe, innowacyjne rozwiązania oraz produkty o przemyślanej konstrukcji. O atrakcyjności polskiego rynku branży dźwigowej świadczy 60% udział w targach firm spoza naszego kraju. Swoją obecność potwierdziły już branżowe delegacje z Ukrainy, Czech, Turcji i Hiszpanii.

Merytorycznie nasze wydarzenie wspiera Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów, które przygotowało dla uczestników bogatą ofertę specjalistycznych konferencji oraz seminariów towarzyszących targom. Nie zabraknie zagadnień związanych z sektorem budownictwa mieszkaniowego i usługowego, które pozytywnie wpływa na wyniki branży dźwigowej. Pojawią się również zagadnienia związane z poszerzaniem rynku dla firm dźwigowych, zarówno w zakresie doradztwa i obsługi konsultingowej, jak również nowych inwestycji. Podczas targów zaprezentowane zostaną innowacyjne metody badawczo-rozwojowe.


TOP w kategorii
Swój udział w targach EUROLIFT zapowiedzieli również przedstawiciele prestiżowych branżowych stowarzyszeń, zrzeszających wszystkie krajowe organizacje dźwigowe działające w Europie.

Wieloaspektowe spotkanie biznesowe, pozwoli na przeanalizowanie aktualnej sytuacji branży, nawiązanie kontaktów biznesowych i dostosowanie oferty produktów do obowiązujących wymagań rynku.

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również